PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048566}
4,8 837
ocen
4,8 10 1 837
4,8 5
ocen krytyków
Gniazdo pająka
powrót do forum filmu Gniazdo pająka

Szanujmy się !

ocenił(a) film na 3

Nie , nie , nie , X3 nie. Takie filmy powinny być po dychu w kinie co najwyżej. Mam unlimited więc żal mniejszy ale jakbym wydał na to 35 zł ostro bym wyszedł zniesmaczony. Ostatnio problemem jest wyznaczanie gatunków filmom. Bo to nie jest horror . To jest akcyjniak i nic więcej. Takie filmy puszczane są na pulsie 2 wieczorami pokroju krwiożerczych rekinów czy zombie bobrów. Obejrzeć - zapomnieć ale najlepiej za darmo.

Ludomire

Amerykanie podpinają pod Horror film wtedy kiedy jest dużo krwi oraz jest otoczka śmierci ludzi.

ocenił(a) film na 7
Dattebayo_

ale film nie jest amerykański

ocenił(a) film na 6
Ludomire

Dla mnie z tego filmu można było wywalić gore i byłby z tego udany film przygodowy z dreszczykiem dla młodzieży, coś na modłę Goosebumps czy Czy boisz się ciemności.

Co do tego szanowania to korzystając z okazji... wczoraj byłem na tym filmie w kinie, myślę sobie środek tygodnia, późna pora, nie będzie chamówy i co, siedzę na środku sali, po prawej stronie sali parka na randce, po lewej dwaj kolesie którzy chyba nie mieli co ze sobą zrobić. Bo wprawdzie może nie wybitnie głośno ale jednak to słychać, oba zestawy tej chamówy po prostu nawijały przez cały film. Ostatnio na maratonie Godzilla x Kong to samo (na szczęście tutaj film był taki głośny przez cały czas, że skutecznie to zagłuszało). Na Abigail ze dwa tygodnie temu to samo. K***a, o co tym ludziom chodzi? To jest jakaś nowa młoda wśród młodzieży żeby przychodzić do kina i przeszkadzać innym w oglądaniu? Kurde no, specjalnie przestałem chodzić w (tanie) środy, piątki i soboty do kina bo wtedy jakaś banda takich pato widzów to praktycznie gwarant, celując w te dni i pory gdzie prawie nikogo nie ma. Parę lat się sprawdzało, teraz już coraz rzadziej. A mówimy o Warszawie, mieście gdzie jak się chcesz spotkać i pogadać to masz milion możliwości. Ja rozumiem, że czasem ma się po prostu pecha i trafi się na jakichś przegrywów próbujących się dowartościować przez psucie zabawy innym ale to się już robi prawie nowy standard (przynajmniej w multiplexach, w kinach studyjnych prawie zawsze jest spoko). O co tu k***a chodzi?

ocenił(a) film na 6
ArucardPL

ale to nie tylko mlodziez, mnostwo starszych ludzi tez gada podczas seansow, korzysta z telefonow itp

m_piszczatowski

to ja chyba do innych kin chadzam , albo po prostu mam farta, bo pomimo że odwiedzam multipleksy to rzadko się z czyms takim spotykam

Ludomire

Akcyjniak? To jakas nowa kategoria? To jest typowy monster-movie,nie wiem czy w ogole masz o tym pojecie,ale tego typu filmy w podobnej konwencji kreci sie REGULARNIE juz od lat 70-tych ubieglego wieku.Swietny film,na totalnym luzie.

ocenił(a) film na 3
piotrpiotrpiotr

Tak Akcyjniak, czyli film akcji ,jakbyś nie zrozumiał , kręcilo się już takie przed 70 rokiem :) z horrorem to ma niewiele wspólnego.

ocenił(a) film na 7
Ludomire

przykro mi ale w tedy to były filmy sensacyjne !!!!!!!!!!!! - Film akcji (ang. action movie) − film sensacyjny, którego głównym zadaniem jest dostarczanie rozrywki widzom poprzez pokazywanie pościgów samochodowych, strzelanin, bijatyk i innych scen kaskaderskich o dużym ładunku napięcia i emocji. Film akcji jest często łączony z innymi gatunkami takimi jak: fantastyka naukowa (Terminator, Matrix), horror (Blade: Wieczny łowca) czy komedia (Zabójcza broń).

Jako gatunek, film akcji rozwinął się z filmu sensacyjnego i jest z nim często utożsamiany. Rozkwit kina akcji przypada na lata 80. XX wieku.

ocenił(a) film na 7
piotrpiotrpiotr

Niczym stare Criters

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones